Kas jāpatur noslēpumā no apkārtējiem un kādēļ?
Komunikācija ir visefektīvākais enerģijas apmaiņas veids. Komunicējot mēs varam mācīties, attīstīties, iegūt jaunus draugus un rast patiesību. Mēs naivi domājam, ka, lai uzturētu labas savstarpējās attiecības, būtu harmonijā ar savu iekšējo es un cilvēkiem, sarunas laikā jābūt atvērtam.
Kā rāda pieredze – tas nepavisam nav tā. Gudrie zina, – lai sasniegtu laimi, daži dzīves aspekti ir jāpatur noslēpumā. Personīgie noslēpumi nav meli, tāpēc tie nepārkāpj pieklājīgas uzvedības robežas. Patiesībai ir jābūt savai vietai un laikam.
Plāni
Ja ir vēlēšanās sasniegt iecerēto, nevajadzētu stāstīt par saviem plāniem līdz brīdim, kamēr to neizdarīsiet. Nebaidieties sapņot, plānot, spert soļus, tomēr citiem par to stāstīt nevajag. Šāda atklātība var kaitēt.
Tie, kas vēl jums ļaunu, sapņo par to, lai jums kaitētu, tādēļ jūs atklātība par nākotni rada lielisku iespēju sabojāt plānus. Nav izslēgts, ka jums var uzrasties skauģi, kuri šaubās par jūsu panākumiem. Viņi to vien darīs, kā atgādinās jums par jūsu trūkumiem un kļūdām. Viss tiek virzīts uz to, lai jūs atteiktos no saviem mērķiem.
Laba rīcība
Kad dari labu, ar to vienmēr gribas padalīties. Mēs tiecamies kļūt slaveni, lai cilvēki novērtētu mūsu labsirdību un apbrīnotu mūs.
Tomēr labsirdība ir retums, tāpēc labāk to ir paturēt noslēpumā. Stāstīt par savu labo rīcību nav korekti. Gadījumā, ja par jūsu rīcību cilvēki uzzinās no tā, kuram jūs esat palīdzējuši, viņi pret jums izjutīs pozitīvas emocijas. Tomēr, ja jūs paši sāksiet stāstīt par to, tad apkārtējie to uzskatīs par lielīšanos. Un tad cilvēki pret jums sāks attiekties sliktāk.
Jūsu ierobežojumi
Kad mēs sevi pilnveidojam, mums bieži vien nākas no kaut kā atteikties. Piemēram, tad, kad mēs vēlamies notievēt, lai izskatītos staltāk, mēs ierobežojam sevi ēšanā. Mēs ierobežojam savu atpūtu un dodam priekšroku sportam. Bet dažs atsakās no tuvības, lai attīrītos garīgā līmenī.
Askētisms, kuru izraisa vēlme būt labākajam, ir jātur noslēpumā. Nevajag plaši stāstīt par savām lietām. Ja jūs visiem stāstīsiet, kādus ierobežojumus esat sev uzstādījuši, lai kaut ko sasniegtu, tad pats ierobežojums kļūs bezjēdzīgs. Tas līdzinās nevis sevis pilnveidošanai, bet gan lielībai. Starp citu, daloties ar apkārtējiem par saviem ierobežojumiem, pastāv lielas izredzes, ka jūs tā arī nenovedīsiet iesākto līdz galam. Tā dabā iekārtots.
Spēcīgu zāļu receptes
Šeit nav domāti medikamenti, kas palīdz sasirgušajiem. Tās ir metodes, kas palīdz uzlabot dzīvi. Pieņemsim, ka tas, kurš prot dziedināt ar savām rokām, var palīdzēt ar savu māku. Tikai stāstīt par praktizējošo tehniku nevajadzētu.
Ap mums ir daudz negodīgu cilvēku, kuri to tik vien gaida, lai atrastu iespēju nopelnīt. Tiklīdz viņi uzzinās jūsu recepti, tā sāks to viltot peļņas gūšanas nolūkā. Un viņiem ir nospļauties, vai šīs zāles palīdzēs, jo viņiem galvenais ir peļņa.
Sasniegumi
Protams, ja kaut kas izdodas, vienmēr gribas padalīties priekā ar apkārtējiem. Taču stāstīt par saviem sasniegumiem vai veiksmi vajadzētu uzmanīgi, un tikai tiem, kam jūs uzticaties.
Diemžēl ap mums ir daudz negatīvu cilvēku, un attiecīgi viņus tikai sadusmos jūsu panākumi. Iekšēji šie cilvēki dusmosies un novēlēs jums izgāšanos. Šāds negatīvisms var aizbiedēt no jums veiksmi, tādēļ centieties būt atturīgi, kad gribas padalīties ar priecīgu ziņu.
Kritieni un sakāves
Nav nekas jauns, galvenais iemesls klusēt ir tie paši negatīvie cilvēki, jo viņiem tas sagādā prieku.
Pat tad, ja šie cilvēki runā mierinošus vārdus un nožēlo par jūsu sakāvi, iekšēji viņi līksmo. Ja visiem stāstīsiet par savām neveiksmēm, tas tikai pievilks nelaimes un graus jūsu čakru, kura atbild par aizsardzību no nelaimēm un gribasspēku. Kopumā šīs lietas var tikai novājināt jūsu enerģētisko lauku, un tas nozīmē, ka jūsu dzīvē nelaimes sāks notikt arvien biežāk.
Personīgā dzīve un ģimenes likstas
Katrā ģimenē gadās konflikti. Kad mēs strīdamies ar tuviem cilvēkiem, mēs atbrīvojam uzkrāto negatīvo enerģētiku. Jo tuvinieki izlādē savas emocijas, atbrīvojoties no uzkrātā negatīvisma. Tikai tas nenozīmē, ka katram pretimnācējam ir jāstāsta par savām ģimenes likstām.
Kad jūs dalāties ar savām nedienām ģimenes attiecībās, jūs izplatāt negatīvu enerģētiku, kā arī dodat lielisku iespēju papriecāties tiem, kas vēl jums sliktu. Atcerieties, jo mazāk jūs stāstīsiet par ģimenes drāmām, jo mierīgākas un uzticamākas būs attiecības ar jūsu tuviniekiem.
Dzirdētais no citiem
Mēs uzticam savus noslēpumus, un arī mums uzticas. Katrs, kurš dalās ar saviem noslēpumiem, cer, ka saruna paliks sarunu biedru starpā. Šeit iesaistās jau personīgā uzticēšanās, tāpēc nekad nestāstiet citiem to, kas jums uzticēts.
Jo šie noslēpumi var cilvēku aizvainot, sanaidot tuvus draugus vai arī vispār pašam izrādīties vainīgam. Iespējams, ka dzirdētie noslēpumi uz jums nekā neattiecas. Un, kad jūs stāstāt šos noslēpumus citiem, jūs viegli iemantojat “tenku vāceles” slavu. Un tādam cilvēkam jau vairs neviens negribēs stāstīt savu visslēptāko. Sargājiet svešus noslēpumus tāpat, kā savējos. Un tad arī citi glabās jūsu noslēpumus skapī.